Ο Οδοντιατρικός σύλλογος Αγρινίου εξέδωσε συλλυπητήρια ανακοίνωση μετά τη θλιβερή είδηση για την απώλεια του Χριστόφορου Νείλα
Πιο αναλυτικά:
Το Δ.Σ. του Οδοντιατρικού Συλλόγου Αγρινίουμετά την απώλεια του εκλεκτού συναδέλφου και πρώην Προέδρου του Συλλόγου μας Χριστόφορου Νείλα, σε έκτακτη σύγκλισή του αποφάσισε ομόφωνα τα παρακάτω:
1) Να παραστεί σύσσωμο στην εξόδιο ακολουθία την Τετάρτη, 27 Μαρτίου 2024 και ώρα 3 μ.μ., στην Μητρόπολη Αγρινίου και να εκφράσει τα ειλικρινή του συλλυπητήρια στους οικείους του
2) Να καταθέσει στεφάνι στην σωρό του
3) Ο Πρόεδρος του Συλλόγου να εκφωνήσει τον ύστατο χαιρετισμό και
4)Το παρόν ψήφισμα να διανεμηθεί στον τοπικό τύπο
agriniotimes