Η φοβερή θαλασσοταραχή του Σαββατόβραδου είχε επιπτώσεις και στον ήδη κατεστραμμένο δρόμο του Άη Γιάννη, που σε αρκετά σημεία η κατάσταση έχει χειροτερέψει. Έχουν τοποθετηθεί από το Δήμο απαγορευτικές πινακίδες. aromalefkadas.gr Πλοήγηση άρθρων Πλοίο προσέκρουσε στο λιμάνι – Εγκλωβισμένοι 411 επιβάτες Αυξάνεται η τιμή στο λάδι – Πόσο θα φθάσει
Η φοβερή θαλασσοταραχή του Σαββατόβραδου είχε επιπτώσεις και στον ήδη κατεστραμμένο δρόμο του Άη Γιάννη, που σε αρκετά σημεία η κατάσταση έχει χειροτερέψει. Έχουν τοποθετηθεί από το Δήμο απαγορευτικές πινακίδες.