Χθες το πρωί, στη Ναύπακτο, αστυνομικοί της ΟΕΠΤΑ του Τμήματος Τροχαίας Μεσολογγίου και της ομάδας ΔΙΑΣ του Αστυνομικού Τμήματος Ναυπακτίας συνέλαβαν δύο άτομα, διότι οδηγούσαν οχήματα χωρίς να διαθέτουν άδεια ικανότητας οδήγησης.
ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
Χθες το πρωί, στη Ναύπακτο, αστυνομικοί της ΟΕΠΤΑ του Τμήματος Τροχαίας Μεσολογγίου και της ομάδας ΔΙΑΣ του Αστυνομικού Τμήματος Ναυπακτίας συνέλαβαν δύο άτομα, διότι οδηγούσαν οχήματα χωρίς να διαθέτουν άδεια ικανότητας οδήγησης.