Υλικές ζημιές είχε ως αποτέλεσμα το τροχαίο ατύχημα που σημειώθηκε νωρίτερα στην οδό Μεσολογγίου στο ύψος του 1ου Γυμνασίου – Λυκείου Ναυπάκτου.
Δυο ΙΧ συγκρούστηκαν ενώ το ένα από αυτά έπεσε και πάνω σε μια κολώνα φωτισμού. Οι επιβαίνοντες δεν τραυματίστηκαν. Η κυκλοφορία διακόπηκε για λίγη ώρα και τα αυτοκίνητα κινούνταν από παρακαμπτήριες οδούς. Τα αίτια του ατυχήματος διερευνά η Τροχαία Ναυπάκτου.
![](https://www.agriniosite.gr/wp-content/uploads/2023/11/a4eae2aaa2af981276a28a9e5e08e06c_XL.jpg)
aixmi-news.gr