Λίγο μετά τις 14.30, άνοιξαν και τα δύο ρεύματα της Ιονίας Οδού, με την κυκλοφορία των οχημάτων να διεξάγεται κανονικά. Ωστόσο, αγρότες εισήλθαν πεζοί και με τρακτέρ στην Ιόνια Οδό, κόβοντας την κυκλοφορία και στα δύο ρεύματα του αυτοκινητοδρόμου.
ΟΛΑ ΤΑ ΝΕΑ ΤΗΣ ΔΥΤΙΚΗΣ ΕΛΛΑΔΑΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΗΠΕΙΡΟΥ
Λίγο μετά τις 14.30, άνοιξαν και τα δύο ρεύματα της Ιονίας Οδού, με την κυκλοφορία των οχημάτων να διεξάγεται κανονικά. Ωστόσο, αγρότες εισήλθαν πεζοί και με τρακτέρ στην Ιόνια Οδό, κόβοντας την κυκλοφορία και στα δύο ρεύματα του αυτοκινητοδρόμου.