Μια διαφορετική εικόνα παρουσίαζε στα social media η 28χρονη Κυριακή σχετικά με τη σχέση της με τον 39χρονο δράστη που την δολοφόνησε.
Η αντίφαση μεταξύ των τρυφερών λόγων στα social media και της πραγματικής κατάστασης που βίωνε η Κυριακή αποδεικνύει το πόσο σύνθετες μπορούν να είναι οι σχέσεις και πώς η εξωτερική προβολή μπορεί να αποκρύπτει την αλήθεια.
Δείτε φωτογραφίες:
Στην υπέροχη Άρτα.. Ακόμα κ ο καιρός μαζί μας είναι!!!Φράγμα Μεσοχώρας. Κάναμε μια μικρή στάση προς τον δρόμο για τη λίμνη Πλαστήρα… Χορτάσαμε πράσινο!!! 😍💚💙💚😊😋Δεν μας τα χάλασε ο καιρός, εμείς θα την πάμε τη βόλτα μας. 😍😋💕💕Ομορφιά μου εσύ!!!Διακοπές στη Λευκάδα!!!Με πήγε ο αντρούλης μου στα χιόνια!! ΑράχωβαΔεν χρειάζομαι πολλά για να είμαι ευτυχισμένη… Λίγο κοκτέιλ, λίγο θάλασσα και τον άντρα μου!! 😉 :3 <3Όταν σε κάνουν να νιώθεις ότι είσαι ό,τι πιο όμορφο και χαριτωμένο στο κόσμο όλο..!!! Δεν χρειάζεσαι πολλά για να είσαι ευτυχισμένη..! 😍💕😘🐒🦝